top of page
cytat.png

Prowadzenie biznesu bez reklamy jest jak puszczanie oka do dziewczyny po ciemku. Nikt poza nami nie wie, co robimy.

~ Stuart Henderson

cytat.png

Marketing

Prowadzimy badania marketingowe rynku i marki, na podstawie ich wyników tworzymy odpowiednie strategie rozwojowe i promocyjne, dopasowujemy działania do potrzeb firmy i branży. Badamy konkurencję i pomagamy wyróżnić się na jej tle. Dbamy o właściwe relacje naszych partnerów z mediami, ocieplamy ich relacje z klientami i budujemy pozytywny wizerunek pracodawców.

Przygotowujemy kampanie reklamowe obejmujące media tradycyjne i internet, projektujemy i drukujemy, m.in. bannery, plakaty, ulotki i druki wielkoformatowe, produkujemy spoty reklamowe i filmy promocyjne. Wykorzystujemy nieszablonowe rozwiązania, np. flash moby.

grafika_marketing6.png
cel.png
grafika_samolot.png

Ty znasz cel, my znamy drogę

Copywriting stanowi jedno z najbardziej skutecznych narzędzi marketingowych i obejmuje tworzenie tekstów na potrzeby marketingu i reklamy, które zawierają określony komunikat dla konsumenta. Odpowiedni styl przekazu i forma to elementy, które mają wpływ na przyszłe generowanie zysków dla marki czy wzrost rozpoznawalności.

Strony www zawierające profesjonalnie treści są w stanie osiągać skuteczność sprzedaży kilkukrotnie wyższą poprzez umiejętność odpowiedniego ukierunkowania przekazu, stosowanie oprócz zabiegów językowych także odpowiednich narzędzi, np. zwroty CTA czy techniki wpływające na SEO.

Strategia

Kompleksowo przeprowadzimy audyt lub przygotujemy strategię marketingową dla firm, które borykają się ze spadkiem liczby klientów, mimo ogromnych środków wydawanych na reklamę. Aby marketing był skuteczny wszystkie planowane działania muszą być  konsekwentnie wprowadzane, a działania te cechować się spójnością oraz dążeniem do realizacji określonych celów strategicznych.

wykrs_marketing.png

Skoro do nas trafiłeś to znaczy, że nasza reklama działa!

Skontaktuj się z nami i powiedz nam o swoich celach biznesowych
zadzwoń
797 599 316 lub napisz - sekretariat@tandem.pl

Copywriting

bottom of page