Od 1998r. działamy na terenie całej Polski. Przez te lata nauczyliśmy się elastyczności i niebanalnego łączenia usług, od kreowania wizerunku, poprzez badania rynku, organizację imprez, rozwiązywanie sytuacji kryzysowych, do kompleksowego tworzenia kampanii reklamowych.

ludzie.png

Dbamy o dobry początek współpracy

Naszą misją jest partnerska współpraca z Klientem, oparta na wzajemnym zaufaniu. Oferujemy usługi najwyższej jakości, którą gwarantuje indywidualne doradztwo oraz wieloletnie doświadczenie.

Poznajmy się

 MAŁGORZATA PELC 

 PREZES ZARZĄDU  

Specjalistka od „gaszenia pożarów” – każdą sytuację kryzysową potrafi przekuć w coś pozytywnego.

 

Ukończyła studia na czterech kierunkach: filologia polska, ubezpieczenia gospodarcze, marketing i Akademia Trenera.

 

Wieloletni praktyk w zakresie PR, event marketingu, organizacji imprez, badania i kreowania wizerunku, prowadzi szkolenia z autoprezentacji, komunikacji interpersonalnej i kształtowania wizerunku firm.

b.jpg
 DARIUSZ KOLBER 

 WICEPREZES ZARZĄDU  

Specjalizuje się w obliczeniach, kosztorysach, tabelkach… łatwo przekupić Go sernikiem. Ukończył studia na kierunku zarządzanie i marketing oraz studia doktoranckie i uzyskał tytuł doktora nauk ekonomicznych. Jego wykształcenie zostało wykorzystane również do opieki nad dokumentacją firmową, finansami oraz rozliczeniami.

 

Specjalista w zakresie badań marketingowych, analiz i marketingu strategicznego. Koncepcje, które tworzy w naszej Agencji są nastawione na efektywność rozwiązań i realizację celów biznesowych klientów np. wzrostu sprzedaży.

 

Wieloletni dyrektor ds. handlu w firmie dystrybuującej sprzęt medyczny. Był ekspertem Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

ANNA BURCZYK 

Czyta w myślach i tłumaczy, „co Szefowa miała na myśli”. W Tandemie jest najdłużej z obecnej ekipy, a jej suczka (Fuga) zyskała zaszczytne miano „maskotki” firmowej. Lubi podróżować wszędzie tam, gdzie jest ciepło, chociaż zimą znajdziecie ją na stoku. Jest straszną bałaganiarą, ale wie, co gdzie jest i tłumaczy, że to przecież artystyczny, kreatywny nieład!

 

Ceni ludzi, którzy stawiają przecinki we właściwych miejscach. Dynamiczny i aktywny generator pomysłów. Realizacja eventów to dla niej bułka z masłem... Doświadczenie pomaga jej zrozumieć i spełnić oczekiwania klientów. Świetnie orientuje się w świecie artystów i załatwi każdą gwiazdę. Jak trzeba to światło na imprezie też podłączy.

c.jpg
SANDRA JARMUŻ 

Ma z nas wszystkich najlepszą kondycję, o czym może świadczyć fakt, że nie korzysta z windy, ona na 10 piętro wchodzi po schodach! Uwielbia rankingi, badania, raporty, tabelki, zestawienia czy listy zadań i… kolor czarny. Jako jedyna, ma porządek na biurku. No kosmitka, jak nic!

 

Jej specjalizacja to kreowanie i wdrażanie strategii komunikacji, a także realizowanie celów wizerunkowych w social media. Nieocenione na tym polu okazały się jej umiejętności copywriterskie.

 

Styl pisania zmienia równie sprawnie, jak kameleon swoje kolory. Uważa, że wnikliwa obserwacja świata daje odpowiedź na skuteczny marketing. Nie ma dla niej zadań niemożliwych i nierealnych deadline’ów. 

d.jpg
 KAROLINA PARÓL 

Wpadła do nas znienacka i już została. Codziennie zaskakuje wegetariańskimi przepisami, jej popisowe danie to „tofucznica” – odpowiednik jajecznicy wykonanej z tofu. Przeraża ją marnowanie czasu, dlatego nieprzerwanie robi coś produktywnego – tworzy, czyta, słucha, kreuje własną markę i nie tylko. Po godzinach ocenia z Sandrą projekty marketingowe wszelkiej maści. Trudno określić, co dokładnie robi u nas w dziale Design, bo chce robić wszystko…

 

Przygotowuje druki – od ulotek po wielostronicowe katalogi, treści do social media, animowane elementy stron internetowych czy kompleksowe identyfikacje wizualne. Ciągle doskonali proces kreacji, zaskakuje nieszablonowym podejściem oraz nowoczesnością w projektach graficznych. Dba o najmniejsze detale. Z cierpliwością znosi propozycje naszych klientów.

Poznaj nas jeszcze lepiej i przekonaj się, że spełniamy Twoje oczekiwania.