top of page

Pomysł, wykonanie i dbałość o najmniejszy szczegół gwarantują niezapomniane wrażenia

Planujemy i realizujemy! Swoje już widzieliśmy, dlatego możemy śmiało chwalić się naszymi umiejętnościami w organizacji imprez.

Dopasowujemy atrakcje do specyfiki wydarzenia, profilu firmy i charakteru uczestników oraz warunków finansowych. Zawsze jesteśmy przygotowani i zapewniamy alternatywne opcje, np. w sytuacji załamania pogody.

Dopracowujemy wszystkie szczegóły, by zarówno klient, jak i goście bawili się doskonale. Dzięki rozbudowanej sieci kontaktów proponujemy niecodzienne pomysły w atrakcyjnych  cenach.

pani.png

Wierzymy w spotkania ludzi w realu i digitalu

Jubileusze

Każdy mniejszy czy większy jubileusz jest wart zauważenia i uhonorowania. To doskonała okazja do pewnych podsumowań, podziękowań oraz podkreślenia stabilności firmy na rynku.

Jubileusz nie musi jednoznacznie wiązać się z rocznicą powstania firmy, świętować można także przeprowadzkę do nowej siedziby czy wprowadzenie na rynek rewolucyjnego produktu. Wszystko zależy od tego, które momenty w historii firmy były ważne i przełomowe.

Targi

Doskonała prezentacja firmy na targach często zaczyna się już od samej decyzji o udziale. Dobrze zaprojektowane stoisko, atrakcyjna prezentacja oferty, przemyślane materiały promocyjne i właściwie przeszkolona obsługa, to klucze do sukcesu.

Konferencje

Dzielenie się wiedzą i doświadczeniem podczas wydarzeń merytorycznych może budować pozytywny wizerunek firmy, a organizacja własnej konferencji buduje prestiżową pozycję na rynku.

Wiedzą można dzielić się przy różnych okazjach, również podczas jubileuszy. Jest to dość nietypowa forma świętowania, która może zostać bardzo pozytywnie odebrana.

Wspaniałe momenty i emocje gości uwieczniamy na pięknych, dynamicznych fotografiach oraz video

Wyjazdy integracyjne

Zgrany zespół to efektywny zespół, warto więc zainwestować w wartościowy wyjazd integracyjny, nawet, jeśli to tylko wyjazd na parking firmowy… Angażujemy uczestników do różnego rodzaju gier i zabaw, które pobudzają kreatywność, wzmacniają relacje i na długo pozostają w pamięci, jako bardzo pozytywne doświadczenie.

Spotkania z klientami

Pomożemy zorganizować oryginalne atrakcje dla niewielkich grup w zachwycających miejscach. Każdy z nas posiada klientów, których chciałby wyróżnić zaproszeniem w wyjątkowe miejsce lub spotkać się z nimi na uroczystej kolacji.

Pikniki firmowe

Podczas pikniku można wybierać wśród ogromnego wachlarza atrakcji dla uczestników. Gry integracyjne dla dzieci i dorosłych, pokazy, turnieje, zabawy zespołowe, animacje tematyczne - wszystko w zależności od charakteru pikniku i przekroju gości. A odpowiednie menu grillowe to pyszne dopełnienie całości.

fakty tandem.png
men.png

Stawiamy na oprawę podkreślającą warstwę merytoryczną spotkania

BiznesTrendy

Nasza autorska konferencja biznesowa. 

To wydarzenie, na którym spotykają się ludzie biznesu z całego regionu kujawsko-pomorskiego, by dowiedzieć się „co w biznesie piszczy”.

Celem konferencji jest prezentacja współczesnych trendów
w działalności przedsiębiorstw i ich zastosowania w praktyce.
 

Więcej informacji na stronie biznestrendy.pl

biznestrendy
BT

Jacek Kliszcz

PWS Konstanta S.A.

Agencja Tandem współpracowała z nami organizując 20 i 25-lecie spółki PWS Konstanta S.A. Profesjonalizm, wielka empatia co do naszych oczekiwań oraz pełna kontrola nad przebiegiem obchodów, pozwoliła nam w pełni skoncentrować się na gościach i przeżyciach bez uwikłania się w sprawy organizacyjne.

Nasze najbardziej skomplikowane życzenia zostały spełnione, a atmosfera i doradztwo agencji Tandem było znacząco lepsze niż wielkich z branży eventowej. Podkreślenia wymaga fakt, że 25-lecie odbyło się w warunkach pandemii, a dzięki profesjonalizmowi agencji mimo obecności 200 gości nie odnotowaliśmy żadnych problemów organizacyjnych i nikt nie zachorował po obchodach, ocenionych przez środowisko jako wydarzenie roku.
bottom of page