Tworzymy treści, które poruszają ludzi i budują trwałe relacje! 

Wykorzystaj potencjał social media! Nie bez powodu jest to tak popularna strefa dla biznesu. Znajdują się tam potencjalni Klienci, zainteresowani budowaniem relacji z markami. Internauci od lat doceniają możliwość bezpośredniego kontaktu, a średni czas spędzony w mediach społecznościowych wynosi 144 minuty dziennie. W tym czasie masz wiele okazji, by wzbudzić zainteresowanie i wzmocnić więzi bądź dotrzeć do tych, którzy jeszcze nie znają Twojej marki.

01101011.png

Co tam wrzucić posta... pikuś!

Komunikacja w mediach społecznościowych to coś więcej niż dodawanie postów, lajki i zasięgi. Jest mnóstwo czynników, które mają wpływ na powodzenie Twoich działań w mediach społecznościowych i z pewnością nie opierają się na spontanicznej publikacji postów. Ale to już wiesz! Bo prawdopodobnie przeczytałeś o tym na stronie naszej konkurencji, zrobiłeś dobry research w Google lub ktoś Ci o tym powiedział, dlatego tutaj jesteś i możemy przejść dalej. 

011010.png

Poznaj swoją drogę do celu

qeeee.png

Dobieramy media społecznościowe do klienta na podstawie wiedzy o rynku, analizy danych oraz informacji o grupie docelowej konkretnej marki. Cel jest prosty - musisz być tam, gdzie są Twoi klienci
i mówić ich językiem.

Każda marka, którą tworzymy w mediach społecznościowych jest indywidualna, spójna
i autentyczna dzięki dedykowanym materiałom czy niepowtarzalnej reklamie sponsorowanej. 

Zależy nam na Twoim spokoju, dlatego jesteś w stałym kontakcie z dedykowanym specjalistą oraz przekazujemy Ci regularnie przejrzyste raporty.

Masz niestandardowe potrzeby?

 

Przedstaw swoje oczekiwania, a my przygotujemy dla Ciebie odpowiednią ofertę. Znamy się na swojej pracy, tak jak Ty na swojej. Możesz się o tym przekonać bez długoterminowej umowy, wystarczy, że zapytasz o okres próbny. 

kalk.png