Tworzymy treści, które poruszają ludzi i budują trwałe relacje! 

Wykorzystaj potencjał social media! Nie bez powodu jest to tak popularna strefa dla biznesu. Znajdują się tam potencjalni klienci, zainteresowani budowaniem relacji z markami.

Internauci od lat doceniają możliwość bezpośredniego kontaktu, a średni czas spędzony w mediach społecznościowych wynosi 144 minuty dziennie. W tym czasie masz wiele okazji, by wzbudzić zainteresowanie i wzmocnić więzi bądź dotrzeć do tych, którzy jeszcze nie znają Twojej marki.

qeeee.png

Co tam wrzucić posta... pikuś!

011010.png

Komunikacja w mediach społecznościowych to coś więcej niż dodawanie postów, lajki i zasięgi. Jest mnóstwo czynników, które mają wpływ na powodzenie Twoich działań w mediach społecznościowych i z pewnością nie opierają się na spontanicznej publikacji postów.

Każda marka w mediach społecznościowych powinna być indywidualna, spójna i autentyczna dzięki dedykowanym materiałom czy niepowtarzalnej reklamie sponsorowanej. A przede wszystkim spełniać podstawowy cel  - być tam, gdzie są klienci i mówić ich językiem.

Poznaj swoją drogę do celu

Strategia

+ Cel profilu
+ Grupa docelowa
+ Analiza konkurencji
Co i jak komunikować
+ Harmonogram treści
+ Strategia komunikacji

Kampania reklamowa

+ Wybór celu reklamowego
+ Dedykowana strategia
+ Struktura kampanii
+ Wyznaczenie KPI
+ Analiza i optymalizacja
+ Testy A/B

Dodatkowe usługi

+ Bot messenger na stronie
   internetowej
+ Konfiguracja piksela
+ Komunikacja na grupach
+ Organizacja konkursów
+ Nakładki na zdjęcie profilowe
   lub autorskie naklejki

Masz niestandardowe potrzeby?

 

 

 

Przedstaw swoje oczekiwania, a my przygotujemy dla Ciebie odpowiednią ofertę. Znamy się na swojej pracy, tak jak Ty na swojej. Możesz się o tym przekonać bez długoterminowej umowy, wystarczy, że zapytasz o okres próbny. 

kalk.png

Justyna Jaranowska

Alpinus Chemia Sp. z o.o.

Polecam. Świetny kontakt z klientem, zaangażowanie, dyspozycyjność oraz kreatywne pomysły. Specjalistki, które zajmują się obsługą social media posiadają zdolność słuchania klienta. Jesteśmy bardzo zadowoleni z całokształtu współpracy.