cytat.png

Prowadzenie biznesu bez reklamy jest jak puszczanie oka do dziewczyny po ciemku. Nikt poza nami nie wie, co robimy.

~ Stuart Henderson

cytat.png

Marketing

Prowadzimy badania marketingowe rynku i marki, na podstawie ich wyników tworzymy odpowiednie strategie rozwojowe i promocyjne, dopasowujemy działania do potrzeb firmy i branży. Badamy konkurencję i pomagamy wyróżnić się na jej tle. Dbamy o właściwe relacje naszych partnerów z mediami, ocieplamy ich relacje z klientami i budujemy pozytywny wizerunek pracodawców.

Przygotowujemy kampanie reklamowe obejmujące media tradycyjne i internet, projektujemy i drukujemy, m.in. bannery, plakaty, ulotki i druki wielkoformatowe, produkujemy spoty reklamowe i filmy promocyjne. Wykorzystujemy nieszablonowe rozwiązania, np. flash moby.

grafika_marketing6.png
cel.png
grafika_samolot.png

Ty znasz cel, my znamy drogę

E-marketing

Promocja w Internecie jest nieodzownym elementem prowadzenia działalności. Niestety nie wystarczy już tylko posiadanie dobrej i nowoczesnej strony internetowej, trzeba wiedzieć jak i gdzie ją promować, by generować sprzedaż.

Zajmujemy się kompleksową obsługą marketingu internetowego (SM, SEO, E-PR, Content Marketing, WWW), od tworzenia stron WWW, poprzez opracowanie strategii promocji on-line indywidualnie dopasowanej do grupy docelowej firmy, do prowadzenia profili firmowych i tworzenia kampanii reklamowych w mediach społecznościowych.

wykrs_marketing.png

Skoro do nas trafiłeś to znaczy, że nasza reklama działa!

Skontaktuj się z nami i powiedz nam o swoich celach biznesowych

zadzwoń 797 599 316 lub napisz - sekretariat@tandem.pl